Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: To
mr: प्रति:
