Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
