Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
