Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Submission information
tr: Gönderim bilgileri

en: To
tr: Kime

en: Fields
tr: Alanlar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Clear
tr: Temizle

en: Text field
tr: Metin alanı

en: submission(s)
tr: Gönderi(ler)

en: Go back to the form
tr: Forma geri dön

en: Remove field
tr: Alanı kaldır

en: Properties
tr: Özellikler

en: Download file
tr: Dosyayı indir

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Thank you, your submission has been received.
tr: Teşekkür ederiz, form ilgili birimimize iletilmiştir.

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: Form settings
tr: Form ayarları

en: Hidden field
tr: Gizli alan

en: The email address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: Create a block
tr: Blok oluştur
