Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Configure
ur: ترتیب
