Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Configure
vi: Cấu hình

en: To
vi: Đến

en: Fields
vi: Các trường

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: Go back to the form
vi: Quay trở về biểu mẫu

en: Remove field
vi: Gỡ bỏ trường

en: Date:
vi: Ngày:

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Fieldset
vi: Nhóm trường

en: Form settings
vi: Các thiết lập mẫu biểu

en: Page break
vi: Tách trang

en: Create a block
vi: Tạo một khối

en: Path:
vi: Đường dẫn:
