Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Configure
be: Правіць

en: To
be: Каму

en: Fields
be: Палі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Text field
be: Текставае поле

en: Webform
be: Анкета

en: Remove field
be: Выдаліць поле
