Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Configure
fi: Määrittele

en: Submission information
fi: Lähetyksen tiedot

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Fields
fi: Kentät

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Go back to the form
fi: Palaa lomakkeeseen

en: Remove field
fi: Poista kenttä

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Thank you, your submission has been received.
fi: Kiitos. Olemme vastaanottaneet lähettämäsi lomakkeen.

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: Page break
fi: Sivunvaihto

en: Hidden field
fi: Piilotettu kenttä

en: The email address %mail is not valid.
fi: Sähköpostiosoite %mail ei kelpaa.

en: Create a block
fi: Luo lohko
