Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Label
my: အညွန်း

en: Submission information
my: ရေးသားပေးပို့မှုသတင်းအချက်အလက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
