Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Label
ne: लेबल

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: To
ne: लाई

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Clear
ne: सफा
