Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Configure
ro: Configurează

en: Submission information
ro: Informaţii trimitere

en: To
ro: Către

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Advanced
ro: Avansat

en: Clear
ro: Elimină

en: Text field
ro: Câmp text

en: Go back to the form
ro: Înapoi la formular

en: Remove field
ro: Elimină câmp

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Hidden field
ro: Câmp ascuns

en: The email address %mail is not valid.
ro: Adresa de email %mail nu este validă.

en: Create a block
ro: Creează un bloc
