Webform Archive (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Closed
bg: Закрито

en: Download
bg: Свали

en: Active
bg: Активен

en: Click here
bg: Натиснете тук
