Webform Archive (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Closed
cs: Zavřená

en: Download
cs: Stáhnout

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Archive
cs: Archiv

en: Active
cs: Aktivní

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Frequency
cs: Frekvence

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Yearly
cs: Ročně
