Webform Archive (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Download
el: Λήψη

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Active
el: Ενεργό

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Yearly
el: Ετήσια
