Webform Archive (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Closed
eo: Fermita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Active
eo: Aktiva
