Webform Archive (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Closed
fa: بسته شده

en: Download
fa: دانلود

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Archive
fa: آرشیو

en: Active
fa: فعال

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Webform
fa: فرم ساز
