Webform Archive (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Closed
gu: બંધ

en: Monthly
gu: માસિક

en: Active
gu: સક્રિય
