Webform Archive (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Closed
he: סגור

en: Download
he: הורדה

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Archive
he: ארכיון

en: Active
he: פעיל

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Webform
he: טופס - Webform
