Webform Archive (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Archive
hr: Arhiva

en: Active
hr: Aktivno

en: IP Address
hr: IP adresa
