Webform Archive (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Closed
ja: クローズド

en: Download
ja: ダウンロード

en: Monthly
ja: 毎月

en: Archive
ja: アーカイブ

en: Active
ja: アクティブ

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Frequency
ja: 周期的

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Yearly
ja: 年毎

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
