Webform Archive (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Closed
jv: Ditutup

en: Download
jv: Undhuh

en: Active
jv: Aktif

en: IP Address
jv: Alamat IP
