Webform Archive (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Closed
kk: Жабық

en: Download
kk: Жүктеу

en: Active
kk: Белсенді
