Webform Archive (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Closed
ku: داخراوە

en: Download
ku: داگرتن

en: Active
ku: چالاکە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
