Webform Archive (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Download
mn: Татах

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
