Webform Archive (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Closed
mr: बंद

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Active
mr: सक्रिय

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा
