Webform Archive (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Closed
pt: Fechado

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Archive
pt: Arquivar

en: Active
pt: Ativo

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Frequency
pt: Frequência

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Yearly
pt: Anualmente

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
