Webform Archive (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Closed
ro: Închis

en: Download
ro: Descarcă

en: Monthly
ro: Lunar

en: Archive
ro: Arhivă

en: Active
ro: Activ

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Yearly
ro: Anual
