Webform Archive (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Download
sk: Prevziať

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Active
sk: Aktívny

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Webform
sk: Webformulár

en: Yearly
sk: Ročne

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
