Webform Archive (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி
