Webform Archive (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Closed
th: ปิด

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Monthly
th: รายเดือน

en: IP Address
th: หมายเลข IP
