Webform Archive (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Closed
tr: Kapalı

en: Download
tr: İndir

en: Monthly
tr: Aylık

en: Archive
tr: Arşiv

en: Active
tr: Etkin

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: IP Address
tr: IP Adresi
