Webform Archive (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Closed
ar: مغلق

en: Download
ar: تحميل

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Active
ar: نشط

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
