Webform Archive (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Closed
be: Зачынена

en: Download
be: Сцягнуць

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Archive
be: Архіў

en: Active
be: Актыўна

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Webform
be: Анкета
