Webform Archive (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Active
bn: সক্রিয়

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
