Webform Archive (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Closed
cy: Ar gau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Active
cy: Gweithredol

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Webform
cy: Ffurf gwe
