Webform Archive (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Closed
da: Lukket

en: Download
da: Hent

en: Monthly
da: Månedligt

en: Archive
da: Arkiv

en: Active
da: Aktiv

en: Click here
da: Klik her

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Webform
da: Webformular

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
