Webform Archive (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Closed
es: Cerrado

en: Download
es: Descargar

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Archive
es: Archivo

en: Active
es: Activo

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Frequency
es: Frecuencia

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Yearly
es: Anualmente

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments
