Webform Archive (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Closed
fi: Suljettu

en: Download
fi: Lataa

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Archive
fi: Arkisto

en: Active
fi: Voimassa

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Frequency
fi: Tiheys

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
