Webform Archive (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Closed
hu: Lezárt

en: Download
hu: Letölt

en: Monthly
hu: Havonta

en: Archive
hu: Archiválás

en: Active
hu: Aktív

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Webform
hu: Űrlap

en: Yearly
hu: Évi

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
