Webform Archive (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Closed
id: Ditutup

en: Download
id: Unduh

en: Monthly
id: Bulanan

en: Archive
id: Arsip

en: Active
id: Aktif

en: IP Address
id: Alamat IP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
