Webform Archive (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Closed
is: Lokuð

en: Download
is: Hala niður

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Active
is: Virkt

en: Click here
is: Smelltu hér

en: IP Address
is: IP vistfang
