Webform Archive (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ
