Webform Archive (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Closed
lt: Uždara

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Archive
lt: Archyvas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Webform
lt: Web forma
