Webform Archive (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ
