Webform Archive (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Closed
oc: Tampat

en: Download
oc: Telecargament

en: Active
oc: Actiu

en: IP Address
oc: Adreça IP
