Webform Archive (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Download
pl: Pobierz

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Active
pl: Aktywne

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Webform
pl: Formularz

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Submission Time
pl: Czas zgłoszenia
