Webform Archive (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Active
sq: Aktiv
