Webform Archive (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Active
ur: فعال
