Webform Archive (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Closed
vi: Đóng

en: Download
vi: Tải về

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Frequency
vi: Tần suất

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP
