Webform Archive (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Download
az: Yüklə

en: Monthly
az: Aylıq

en: Archive
az: Arxiv

en: Active
az: Aktiv

en: IP Address
az: İP ünvan

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
